Profesjonalne zestawy do malowania obrazów po numerach farbami akrylowymi dla dzieci i dorosłych.

Malowanie po numerach  – to technika malowania obrazów akrylami, po polach które oznaczone są numerkami na podobraziu lub kartonie. Zestaw ponumerowanych farb pozwala na ich pokrycie w oznaczonych miejscach. Efekt końcowy to Twoje dzieło, które możesz powiesić na ścianie lub podarować bliskiemu. Wzory które mamy w naszej ofercie to różnorakie efektowne obrazy w tym także znanych malarzy jak Van Gogh.

Zestaw zawiera ponumerowane farby akrylowe, podobrazie, jeden lub kilka pędzli, wzornik który pokazuje czy poprawnie malujesz obraz. Cała zabawa trwa kilka do nawet kilkudziesięciu godzin (w przypadku obrazów które składają się z kilku części). Jest to idealny sposób na spędzenie czasu, nie tylko dla osób które kochają malować, ale także takich które chcą zrelaksować się w kreatywny sposób.

W naszym sklepie internetowym ArtByPart znajdziesz zestawy, które są zestawami startowymi, zestawami dla zaawansowanych oraz dzieła sztuki które namalujesz sam (używając w niektórych przypadkach nawet ponad 30 akryli!). Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

 

Zobacz kilka filmów, na których możesz zobaczyć jak malowane są obrazy po numerkach:

 

 

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.